Klozet Tamiri & Montajı

Klozet Tamiri & Montajı

Ankara Klozet Tamiri

Ankara Su Tesisat firması olarak yaşamış olduğunuz klozet arızalarına Ankara bölgesinde bulunan ve kendi alanında son derece deneyimli personelimiz ve teknik anlamda son teknolojiyi bünyesinde barındıran firmamız ile yanınızdayız.

Her türlü marka klozet tamiri, klozet montajı, iç takım değişimi, musluk değişimi ya da yeni klozet ile ilgili bütün konularda haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyoruz.

Aşağıda sıralamış olduğumuz alanların tamamında faaliyet gösteriyor ve firma olarak sizlere destek sunmaya gayret gösteriyoruz.

Ankara klozet tamiri firması olarak musluk değişimi ve musluk tamiri ile musluk montajı, musluk tamiratı, su tesisatı yenilemesi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Klozet tamiri, klozet değişimi ve klozet montajı işlemlerinin yanı sıra klozet tamiratı ve su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri hizmetleri veriyoruz.
Su deposu ile ilgili arıza ve montaj işlemleri, su kaçağı tespiti ve su tesisatı genel sorunları ile birlikte kabi değişimi, depo değişimi, küvet değişimi, küvet montajı ve küvet tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi makina montajlarının yanı sıra çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri, mutfak bataryası tamiri, lavabo tamiri, su sızıntısı tespit ve tamiri ile duş teknesi tamiri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Ankastre musluk tamiri, banyo dolabı montajı, gömme rezervuar montajı, su saati arızaları, pis su borusu arızaları, duş teknesi değişim ve tamiri, vitrifiye montaj işlemleri gibi pek çok alanda firma olarak sizlere destek olmaya çalışıyoruz.

En Çok Karşılaşılan Klozet Arızaları

  • Klozet Rezervuar Arızası
  • Flexi Hortumu Kırılması
  • Klozet Musluğu Arızası
  • Klozet İç Takım Arızası
  • Klozet Su Sızıntısı
  • Taharet Çubuğu Arızası
  • Taharet Çubuğu Kırılması

Klozet alttan su kaçırıyor, klozet şamandıra tamiri, klozet sifon düğmesi basmıyor, klozet rezervuar nasıl sökülür, sifon tamiri fiyatları, rezervuar iç takımı montajı, alaturka tuvalet su kaçırıyor, klozetin içinden su akıyor.

309 kez görüntülendi